Český malíř 1. poloviny 20. století
Pelargonie, signováno vlevo dole Ed. Dvořák, olej/plátno, 58 x 50 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.500,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |